Naše služby

Konzolové regály

Tyto výrobky jsou vhodně využitelné pro skladování dlouhých materiálů,např. tyčí,trubek,dřevotřískových desek,atd. Regál je tvořen vertikálním nosným sloupem a na něj upeněné horizontální konzoly, které jsou přestavitelné po 100 mm.Po vzájemné dohodě Vám rádi navrhneme konzolový regál přesně podle vašich potřeb.Vyrábíme taktéž různé doplňky k regálům jako např. zarážky proti odvalení + výztuže s policemi, zastřešení nebo mobilní variantu na pojezdových kolech nebo kolejových podvozcích, čímž se podstatně více využije skladovací prostor z důvodu potřeby pouze jedné obslužné ulicky.

Ocelové plošiny

Patrové konstrukce utvoří při dostatečné výšce objektu další mezipatro. Při stejném objemu dosáhneme dvojnásobné podlažní plochy. Tyto jsou sestavovány z dílů, které vyrobíme na míru podle Vašich požadavků na prostorové uspořádání sestavy.Přístup do patra je umožněn po schodišti nebo výtahem.Do patrové konstrukce lze instalovat příčkové vestavby různých velikostí,a to jak v prostoru přízemí,tak v prostoru patra samotného.Vestavby pak mohou mít libovolné provedení-např. jako skladovací nebo výrobní plocha, kanceláře,kuchyňky,sociální zařízení,apod.Snadná montáž a demontáž umožňuje instalaci např. v pronajatých prostorech,aniž by jste investovali do stavebních úprav.ekonomický efekt tohoto řešení spočívá nejen v podstatném zvětšení podlahové plochy,ale navíc např. v jednotnosti využívaného prostoru.

Kovovýroba

Na Vaše přání jsme schopni vyrobit takřka cokoliv co dovolují dnešní technické možnosti, a to ve vysoké kvalitě.K výběru jsme připravili bohatou barevnou paletu a hotové výrobky dopravíme na místo a také smontujeme. To vše za příznivou cenu.

Pojezdové regály

Pojízdné regály se nejčastěji využívají k archivování.Systém se vyrábí na míru místnosti,aby byl skladovací prostor využit všechen a efektivně.Nosnosti regálů si zákazník sám zvolí.Základem systému jsou podvozky pohybující se po kolejích,které snižují valivý odpor na minimum.Proto vám stačí pouze jedna ulička - tu si vytvoříte vždy na požadovaném místě rozjetím regálů.Ovládat je je možné ručně volantem nebo vymazáno elektricky.Podvozky vyrobíme na požadovaný rozměr a nosnost.Kapacita úložného prostoru se tímto řešením zvýší o 80% oproti pevným regálům.

Policové regály M36

M36-regály vhodné zejména pro spisy,nebo jako univerzální regály pro sklady.Regálový systém se vyznačuje vysokou stabilitou a kvalitou zpracování.Policový regálový systém M36 představuje nejjednodušší řešení pro různé skladovací prostory. Jeho výhodou je variabilita a schopnost snadno se přizpůsobit jakýmkoli prostorovým podmínkám. Montáž regálů je velice snadná, protože se při ní nepoužívají žádné šroubované spoje. Police jsou volně přestavitelné po 25 - 50 mm.Standardní regálovou sestavu je možné doplnit dalšími prvky - např. pevné i posuvné děliče, plné stěny a dveře, kontejnery, zásuvky atd., které optimalizují využití regálového systému s ohledem na druh skladovaného materiálu. Z policových regálů je možné sestavit regálovou galerii a znásobit tak skladovací plochu.Regály se dodávají potažené vysoce kvalitní epoxy - polyesterovou práškovou barvou, vypalovanou při teplotě 200 °C, ve standardní barevnosti nebo dle přání zákazníka. Standartní barevnost je RAL 7037 šedá,3000 červená,9005 černá,9002 bíla.

Paletové regály M100 / M70 / M50

Moderní stavebnicový systém paletových regálů pro výšky až 20 m a pro zatížení jedné buňky regálu do 4 500 kg. Regálové sloupy jsou šroubované pro nosnosti sloupce i přes 20 t. Nosníky palet jsou vyráběny v libovolné délce a v řadě průřezů. Nosníky paletových regálů nemají šroubové spoje a jsou proto jednoduše přestavitelné. Regálové buňky je možné doplnit příčníky, plechovými policemi, dřevodeskou, rošty apod. Vysoká kvalita a konkurence schopná cena je předností našich paletových regálů.